מרכזים לוגיסטיים

קבוצת טובול פועלת משלושה מרכזים לוגיסטיים מהמתקדמים ביותר בתחום חומרי הבנייה ומוצרי הגמר בישראל. המרכזים פועלים באמצעות מערכות מחשוב חדשניות לניהול מלאי ומענה למכלול צרכי הלקוח על בסיס מגוון רחב של מוצרים ופתרונות.

 

המתחם והמרכז הלוגיסטי הראשי במודיעין

המרכז הלוגיסטי הראשי במודיעין, הינו המרכז הלוגיסטי הגדול ביותר בישראל בתחום חומרי הבנייה. מהמרכז פועלים משרדי ההנהלה של קבוצת טובול ומוקדי שירות הלקוחות , השיווק והמכירה של הקבוצה על חברותיה השונות. המרכז משמש לאחסנה והפצה כלל ארצית של מוצרי וחומרי בנייה  במתחם נפתח אולם תצוגה חדשני ומרהיב למוצרי קרמיקה, פורצלן, סניטריה ועוד, מבית טובול קרמיקה המשרת פרוייקטים אדריכלים ופרטיים.

המרכז הלוגיסטי של קבוצת טובול במודיעין מתפרש על שטח של 12.5 דונם, מכיל אלפי  פריטים שונים ונותן מענה לכל צורך ומוצר בתחום הבניה והגמר בפרישה ארצית. במתחם במודיעין כ- 150 עובדים המספקים שירות מקצועי, אמין, יעיל ומהיר. למרכז הלוגיסטי 15 רציפי שילוח,  מגוון רחב של מלגזות ומלקטות התומכים באספקת בהזמנת הלקוח  עד 24 שעות בעזרת צי רחב של כ- 30 משאיות המספקות ומפיצות את המוצרים מצפון ועד דרום בכל אזורי הארץ .

המרכז הלוגיסטי הנו ממוחשב ומתקדם, ומנוהל באמצעות מערכת WMS משוכללת, כאשר השירות האישי ,המקצוענות והאמינות באים לשרת את הערך המתנוסס על דגלה של הקבוצה  " אנשים מעל הכל "

 

המרכז הלוגיסטי ואולם התצוגה במודיעין

הבנאי 7, מרכז עינב, מודיעין

,">נווט עכשיו

המתחם והמרכז הלוגיסטי בירושלים

מתחם המכירה והמרכז הלוגיסטי בירושלים מתפרש על שטח של כ- 6 דונם. במתחם פועלת חנות הדגל לחומרי בנייה מבית טובול חומרי בנין. החנות בעלת מוניטין של 35 שנים, נחשבת למקצועית ביותר והמובילה בתחום בירושלים. טובול חומרי בנין בירושלים מספקת את מכלול המוצרים לבית ולבניה עבור הקבלן, השיפוצניק, כמו גם לצרכן הפרטי.

לצד חנות טובול חומרי בנין נמצא אולם התצוגה הוותיק של טובול קרמיקה, אולם התצוגה נותן שירות לפרויקטים ברחבי הארץ וכן לקהל האדריכלים והקהל הפרטי.

במתחם ירושלים כ- 70 עובדים הנתמכים במערכת לוגיסטית מתקדמת ועובדים אל מול הספקים המובילים בארץ בתחומם. ההפצה מתבצעת במהירות וביעילות עד  24 שעות מרגע ההזמנה לכל אזור ירושלים, גוש עציון, יהודה ושומרון ומטה בנימין.

 

מתחם המכירה טובול חומרי בנין ואולם התצוגה בירושלים

התעשיה 5, תלפיות, ירושלים

,">נווט עכשיו

המרכז הלוגיסטי במבוא חורון

מרכז האחסון והלוגיסטיקה במבוא חורון מתפרש על שטח של כ- 21 דונם. המתחם מאחסן ומפיץ מעל ל- 3000 פריטים בתחום הקרמיקה, הכלים סניטרים, עץ וברזל. במתחם עשרות עובדים, 7 רציפי ליקוט ו- 7 רציפי הפצה.

המרכז נותן מענה למרכזים הנוספים שבירושלים ובמודיעין, ומאחסן את רוב מוצרי הקרמיקה והפורצלן של הקבוצה. האתר במבוא חורון אמון על הכנת הזמנות, בקרה והעמסה, הכנת דוגמאות, חיתוך פאנלים, ספירות מלאי, קבלת רכש והחזרות, כל זאת באופן המקצועי והאסתטי ביותר.

המרכז הלוגיסטי במבוא חורון

אזור התעשיה מבוא חורון

,">נווט עכשיו
קבוצת טובול

קבוצת טובול
הבנאי 7, מרכז עינב, מודיעין מכבים רעות

08-9555599
דילוג לתוכן